Sponsoring

Waterscouting de Terwindtvaarders is opgericht in 1975 en biedt de jeugd uit de omgeving van Heel e.o. een afwisselend programma op- en rondom het water. In dit programma maken onze leden wekelijks gebruik van een zestal vletten (zeilboot van ca. 6 meter), ons wachtschip (38 meter spits) en drijvende onderhoudsloods. Het onderhoud van de vloot vraagt het nodige van onze vrijwilligers. Wij zijn onze vrijwilligers dan ook enorm dankbaar voor de tijd en energie die zij vrij maken en in onze vereniging stoppen. Alleen op deze manier kunnen we de jeugdleden een uitdagend programma aanbieden waarbij veiligheid voorop staat.

Naast onze vrijwilligers worden we ook door diverse bedrijven en organisaties ondersteund. Ook hiervoor zijn we enorm dankbaar. Wil je ook iets extra's doen voor de vereniging en/of sta je nog niet in onderstaand overzicht? Laat het dan weten via secretariaat@terwindtvaarders.nl of penningmeester@terwindtvaarders.nl.

Een speciaal woord van dank gaat uit naar onderstaande bedrijven en organisaties:

© 2002-2021 Terwindtvaarders Heel